ZGŁOŚ POSZUKIWANIE NIERUCHOMOŚCI

Przedstaw nam swoje wytyczne, a znajdziemy Twoją wymarzoną nieruchomość w Trójmieście

PlusTrojmiasto.pl - zakup nieeruchomości z pomocą agentów. Mapa województwo pomorskie

Zakup nieruchomości to złożony proces, który składa się z wielu zadań.

Twój osobisty opiekun, wykona je wszystkie za Ciebie.

Wszystko po to, żeby mieli Państwo czas na podjęcie właściwej decyzji.

Naszym celem jest sprawna i bezpieczna pomoc w znalezieniu pożądanej nieruchomości

POSZUKIWANIE NIERUCHOMOŚCI

Proces poszukiwania nieruchomości rozpoczynamy od zapoznania się z Państwa oczekiwaniami. Podczas spotkania szczegółowo określamy wymagania, jakie powinna spełnić Państwa wymarzona nieruchomość. Atrakcyjność nieruchomości oceniamy nie tylko pod kątem jej charakterystyki samej w sobie, ważne jest też jej otoczenie. W pracy agenta nieruchomości wychodzimy poza utarte ramy. Odkrywamy zalety danej nieruchomości, jednocześnie ukazując jej wady. Przygotowanie jednego dnia pokazowego trwa średnio około tygodnia

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Indywidualne spotkania z osobami sprzedającymi pozwalają nam na ocenę, selekcję i przygotowanie do wspólnych prezentacji. Cenimy sobie Państwa komfort i czas, dlatego spotkania umawiamy zależnie od możliwości. Dzień pokazowy składa się zwykle z prezentacji trzech niezależnych i unikatowych nieruchomości. Pierwsze wizyty pozwolą nam na zebranie spostrzeżeń. Wszystkie Państwa uwagi są dla nas cenne i poprawiają jakość naszej pracy. Stawiamy na otwartość i zaufanie. Dzięki temu dojdziemy do kolejnego etapu.

WERYFIKACJA

Nie możemy pozwolić na zakup nieruchomości bez weryfikacji jej sytuacji prawnej i stanu technicznego. Wiemy czego szukać i na co zwrócić uwagę. Posiadamy wykształcenie techniczne. Mamy wsparcie doskonałego notariusza i radcy prawnego. Specjalizujemy się w sprawdzaniu dokumentów związanych z nieruchomościami i rozwiązywaniu ewentualnych wątpliwości prawnych powstałych przed zakupem nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny i sprawny proces zakupu.

NEGOCJACJE

Podstawą rozmowy o cenie sprzedaży jest oszacowanie jej realnej wartości. Wysokość oferty określamy stosownie do poziomu cen transakcyjnych w bezpośredniej okolicy. Dysponujemy ogólnopolską bazą cen notarialnych. Negocjacje popieramy silnymi argumentami. Ceny sprzedaży zależne są od aktualnej sytuacji osoby sprzedającej i możliwości finansowych nabywcy.

REZERWACJA

Cenimy sobie komfort obsługi i bezpieczeństwo Państwa transakcji. Dajemy możliwość rezerwacji na czas analizy finansowej konkretnej nieruchomości. Ubezpieczamy gwarancję transakcji. Chcemy mieć 100 proc. pewności realizacji ustalonych warunków zakupu.

UMOWA PRZEDWSTĘPNA

Wspólnie określamy jaka forma umowy zabezpieczy najlepiej Państwa transakcję. Mając osobistego opiekuna, od samego początku możemy wybrać właściwe rozwiązanie. Wsparcie działu finalizacji transakcji wraz z obsługą prawną daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa i ułatwia przygotowanie odpowiedniej dokumentacji.

FINANSOWANIE

Nasz Ekspert Finansowy jest do Państwa pełnej dyspozycji. Jesteśmy w stanie sfinalizować zakup każdej nieruchomości przy współpracy z firmą pośrednictwa finansowego. Państwo wybierają najbardziej korzystne rozwiązanie bankowe. Usługi kredytowe są dla Państwa całkowicie bezpłatne.

UMOWA KOŃCOWA

Finałem procesu związanego z przygotowaniem zakupu jest akt notarialny przeniesienia własności. Gwarantujemy najniższe koszty obsługi notarialnej. Państwo dokonują wyboru notariusza sporządzającego umowę sprzedaży.

ODBIÓR NIERUCHOMOŚCI

Odbiór nieruchomości przeprowadzimy w prosty i bezstresowy sposób, by dalsze działania wymagały minimalnego zaangażowania z Państwa strony i przebiegły w zaplanowany sposób.

Zamierzasz wziąć kredyt na wymarzone mieszkanie? Służymy wsparciem!

ŁĄCZYMY PASJĘ Z NOWOCZESNYM PODEJŚCIEM DO SPRZEDAŻY

ELŻBIETA KURIATA
DYREKTOR BIURA
Dział Przygotowania Sprzedaży
tel. 58 380 00 46
elzbieta.k@plustrojmiasto.pl

PAWEŁ KURIATA
CEO
Dział Finalizacji Sprzedaży
tel. 58 380 00 46
pawel.k@plustrojmiasto.pl

lukasz, agent nieruchomosci

ŁUKASZ KUBISTA
FINANCIAL EXPERT
Dział Finansowy
tel. 58 380 00 46
kredyty@plustrojmiasto.pl