WYNAJMIJ RAZEM Z NAMI

Przedstaw nam swoją nieruchomość, a my zajmiemy się resztą:

Jesteś właścicielem mieszkania i chciałbyś je wynająć?
Trafiłeś idealnie

TWORZYMY NOWĄ JAKOŚĆ

Wiemy, że lubimy płacić tylko za dobrze wykonaną pracę. Zazwyczaj zlecamy czynności, które zajmują nam dużo czasu.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Proces wynajmu zaczynamy od poznania Państwa oczekiwań i potrzeb. Podczas spotkania szczegółowo omawiamy możliwość wynajmu i ustalamy jego warunki. Przygotowujemy plan dalszego działania, by kolejne czynności wymagały z Państwa strony minimalnego zaangażowania i przebiegały w zaplanowany sposób.

OCENA I WERYFIKACJA

Chcemy wykorzystać poświęcony nam czas na wybór odpowiedniego najemcy. Zależy nam na dobraniu najlepszej metody współpracy. Dzięki temu poznamy osoby zainteresowane najmem, co przełoży się na wartość i czas najmu.

PLAN NAJMU

Zawsze dążymy do pełnej realizacji zaproponowanych rozwiązań. Decyzja ostatecznie należy do Państwa. Na pewno wykorzystamy wszystkie dostępne możliwości. Stawiamy na otwartość i zaufanie. Dzięki temu dojdziemy oczekiwanego efektu najmu.

PRZYGOTOWANIE SPRZEDAŻY

W 90% przypadków wyboru mieszkania najemcy kierują się pozytywnymi emocjami. Takie emocje może wzbudzać sama oferta. Jednak fundamentem będą szczegóły, takie jak przygotowanie mieszkania pod wynajem. Wygląd nieruchomości będzie miał ogromne znaczenie. Same zdjęcia to to tylko 10% wkładu w sukces. Nasz wystrój nieruchomości do wynajmu realizowany jest w zespole kierowanym przez dyplomowanego i doświadczonego eksperta z 15-letnim stażem.

SESJA ZDJĘCIOWA

Brak przygotowania i koordynacji pracy fotografa może okazać się nietrafioną inwestycją. Zdjęcie nieruchomości może stać się dziełem i posiadać walory artystyczne. Klienci zwrócą uwagę na stan zachowanej chwili w przedstawionym obrazie. Sprawimy, że obraz będzie wyglądać jakby był uchwycony przed chwilą. Dopracujemy każdy szczegół tak, żeby przyszły właściciel czerpał tyle tyle samo przyjemności z jego zamieszkania co Państwo.

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Wiemy już jak wpłynąć na atrakcyjność oferty. Nie mniej ważny jest ujmujący opis. Mamy w tym doświadczenie. Zajmujemy się sprzedażą już od trzech pokoleń.

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Już pierwszego dnia dotrzemy do blisko tysiąca osób zainteresowanych najmem Państwa nieruchomości. Trafnie klasyfikujemy potrzeby najemcy i skutecznie reklamujemy powierzone nam oferty. Stawiamy na komfort prezentacji. Osobisty opiekun zmaksymalizuje oczekiwane efekty przy najniższym nakładzie czasu i zaangażowaniu z Państwa strony. To zagwarantuje wymierny skutek w postaci skutecznego wynajmu.

UMOWA NAJMU

Wspólnie określamy jaka forma umowy zabezpieczy najlepiej Państwa transakcję. Mając osobistego opiekuna, od samego początku możemy wybrać właściwe rozwiązanie. Wsparcie działu finalizacji transakcji wraz z obsługą prawną daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa i ułatwia przygotowanie odpowiedniej dokumentacji.

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Przekazanie nieruchomości przeprowadzimy w prosty i bezstresowy sposób, by dalsze działania wymagały minimalnego zaangażowania z Państwa strony i przebiegły w zaplanowany sposób.

ŁĄCZYMY PASJĘ Z NOWOCZESNYM PODEJŚCIEM DO SPRZEDAŻY

ELŻBIETA KURIATA
DYREKTOR BIURA
Dział Przygotowania Sprzedaży
tel. 58 380 00 46
elzbieta.k@plustrojmiasto.pl

PAWEŁ KURIATA
CEO
Dział Finalizacji Sprzedaży
tel. 58 380 00 46
pawel.k@plustrojmiasto.pl

lukasz, agent nieruchomosci

ŁUKASZ KUBISTA
FINANCIAL EXPERT
Dział Finansowy
tel. 58 380 00 46
kredyty@plustrojmiasto.pl