SPRZEDAJ RAZEM Z NAMI

Zgłoś nieruchomość na sprzedaż

Naszym celem jest sprawna i bezpieczna sprzedaż na wspólnie określonych zasadach i ustalonych ramach czasowych

SPRZEDAJ MĄDRZE

I. Działając w szablonowy sposób możesz sprzedawać w nieskończoność. A z nami zrobisz to w 14 dni.

II. Możesz czekać na klienta odbierając dziesiątki telefonów dziennie od agentów nieruchomości. A z nami dotrzesz do konkretnego kupca w 2 dni.

III. Właściwe przygotowanie oferty i marketing jest niezbędny. Średni koszt rynkowy tych działań mieści się w kwocie od 500 zł. do 8 000 zł. Dodajmy do tego bezcenny czas. A z nami masz to w cenie wynagrodzenia.

IV. Przy samodzielnej sprzedaży, pozornie oszczędzając, tracisz 15-30 proc. od możliwej ceny transakcyjnej. A z nami uzyskasz cenę wyższą od średniej transakcyjnej nawet do 20%. Chcemy byś miał pewność właściwego wyboru. Dlatego chcemy dać Ci przewagę w sprzedaży na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Ponad 50 proc. obsłużonych przez nas nieruchomości pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów. Serdecznie dziękujemy za powierzone nam zaufanie.

Sprawdź nas. Zgłoś sprzedaż. Umów się na niezobowiązujące spotkanie a otrzymasz darmowe konsultacje.

TWORZYMY NOWĄ JAKOŚĆ

Wiemy, że lubimy płacić tylko za dobrze wykonaną pracę. Zazwyczaj zlecamy czynności, które zajmują nam dużo czasu. Wybór właściwego agenta nieruchomości to poważna decyzja. Brak wiedzy, nieodpowiednie stawki pośrednictwa i brak kontaktu to częsta przypadłość biur nieruchomości. Dlatego postanowiliśmy skutecznie walczyć z panującym stereotypem kreując na nowo trójmiejski rynek pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Proces sprzedaży zaczynamy od poznania Państwa oczekiwań i potrzeb. Podczas spotkania szczegółowo omawiamy możliwość sprzedaży i ustalamy warunki realizacji transakcji. Przygotowujemy plan dalszego działania, by kolejne czynności wymagały z Państwa strony minimalnego zaangażowania i przebiegały w zaplanowany sposób.

OCENA I WERYFIKACJA

Chcemy wykorzystać poświęcony nam czas na badanie Państwa potrzeb. Zależy nam na dobraniu najlepszej metody współpracy. Dzieki temu poznamy duszę nieruchomości i drzemiący w niej potencjał, by przełożyć to na jej wartość i czas sprzedaży.

PLAN SPRZEDAŻY

Zawsze dążymy do pełnej realizacji zaproponowanych rozwiązań. Decyzja ostatecznie należy do Państwa. Na pewno wykorzystamy wszystkie dostępne możliwości. Stawiamy na otwartość i zaufanie. Dzięki temu dojdziemy oczekiwanego efektu sprzedaży.

PRZYGOTOWANIE SPRZEDAŻY

W 90%  przypadków ludzie kupują, kierując się pozytywnymi emocjami. Takie emocje może wzbudzać sama oferta. Jednak fundamentem będą szczegóły, takie jak wyjątkowe obrazy i wymarzone pragnienia, pojawiające się w wyobrażeniach osoby kupującej po zapoznaniu się z ofertą nieruchomości. Same zdjęcia to to tylko 10% wkładu w sukces. Nasze przygotowanie nieruchomości do sprzedaży realizowane jest w zespole kierowanym przez dyplomowanego i doświadczonego eksperta w dziedzinie wystroju wnętrz.

SESJA ZDJĘCIOWA

Brak przygotowania i koordynacji pracy fotografa może okazać się nietrafioną inwestycją. Zdjęcie nieruchomości może stać się dziełem i posiadać walory artystyczne. Klienci zwrócą uwagę na stan zachowanej chwili w przedstawionym obrazie. Sprawimy, że obraz będzie wyglądać jakby był uchwycony przed chwilą. Dopracujemy każdy szczegół tak, żeby przyszły właściciel czerpał tyle tyle samo przyjemności z jego zamieszkania co Państwo.

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Wiemy już jak wpłynąć na atrakcyjność oferty. Nie mniej ważny jest ujmujący opis. Mamy w tym doświadczenie. Zajmujemy się sprzedażą już od trzech pokoleń.

WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Posiadamy prywatną bazę zrealizowanych sprzedaży. Informację popieramy systemem cen transakcyjnych zrealizowanych u notariuszy. Odnosimy się do aktualnej sytuacji na rynku. Posiadamy wykształcenie: techniczne, budowlano-instalacyjne. Gwarantujemy trafne oszacowanie ceny rynkowej każdej nieruchomości.

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Już pierwszego dnia dotrzemy do blisko tysiąca osób zainteresowanych zakupem Państwa nieruchomości. Trafnie klasyfikujemy potrzeby osób kupujących i skutecznie reklamujemy powierzone nam oferty. Stawiamy na komfort prezentacji. Spotkania organizujemy w wyznaczonych przez Państwa dniach. Dlatego nie będziecie musieli Państwo zapraszać każdego zainteresowanego z osobna. Osobisty opiekun zmaksymalizuje oczekiwane efekty przy najniższym nakładzie czasu i zaangażowaniu z Państwa strony. To zagwarantuje wymierny skutek w postaci najlepszego wyniku sprzedaży.

NEGOCJACJE

Naszą siłą jest wiedza i bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Znamy się na aspektach prawnych i czynnikach wpływających na ceny sprzedaży. Wiemy, że najwyższą wartością jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, dlatego cenimy sobie pozytywne relacje przy współpracy. Mają Państwo bezpośredni kontakt z właścicielami Plus Trójmiasto Nieruchomości. Zapewniamy ochronę przed nieuczciwymi klientami. Zabezpieczamy wysokość wynegocjowanej ceny sprzedaży.

REZERWACJA

Cenimy sobie komfort obsługi i bezpieczeństwo Państwa transakcji. Dajemy możliwość rezerwacji na czas analizy finansowej konkretnej nieruchomości. Ubezpieczamy gwarancję transakcji. Chcemy mieć 100% pewności realizacji ustalonych warunków zakupu.

FINANSOWANIE

Nasz Ekspert Finansowy jest do Państwa pełnej dyspozycji. Jesteśmy w stanie sfinalizować zakup każdej nieruchomości przy współpracy z firmą pośrednictwa finansowego. Państwo wybierają najbardziej korzystne rozwiązanie bankowe. Tym samym gwarantujemy finalizację sprzedaży.

UMOWA KOŃCOWA

Finałem procesu związanego z przygotowaniem zakupu jest akt notarialny przeniesienia własności. Gwarantujemy najniższe koszty obsługi notarialnej. Państwo dokonują wyboru notariusza sporządzającego umowę sprzedaży.

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Przekazanie nieruchomości przeprowadzimy w prosty i bezstresowy sposób, by dalsze działania wymagały minimalnego zaangażowania z Państwa strony i przebiegły w zaplanowany sposób.

ŁĄCZYMY PASJĘ Z NOWOCZESNYM PODEJŚCIEM DO SPRZEDAŻY

ELŻBIETA KURIATA
DYREKTOR BIURA
Dział Przygotowania Sprzedaży
tel. 58 380 00 46
elzbieta.k@plustrojmiasto.pl

PAWEŁ KURIATA
CEO
Dział Finalizacji Sprzedaży
tel. 58 380 00 46
pawel.k@plustrojmiasto.pl

lukasz, agent nieruchomosci

ŁUKASZ KUBISTA
FINANCIAL EXPERT
Dział Finansowy
tel. 58 380 00 46
kredyty@plustrojmiasto.pl