REFERENCJE

 • Profesjonalna obsługa. Otwarte umysły. Właściciel, Paweł bardzo kontaktowy i emanujący pozytywną energią.

  Artur

 • Wszystko pięknie i super! Żadnych problemów. Współpraca na najwyższym poziomie.

  Mariusz

 • Sprzedaż i zakup mieszkania Trójmiasto. Referencje

  Zdecydowałem się bez namysłu i dzisiaj już wiem, że to był najlepszy wybór. Profesjonalizm, aktywność, perfekcyjna staranność, dbałość o interes klienta rzucała się w oczy od pierwszych działań Biura. Staranna aranżacja wnętrz mego lokalu przy współpracy profesjonalnego fotografa pozwoliła stworzyć bardzo korzystny obraz mieszkania dla potrzeb ogłoszenia internetowego. Biuro w trakcie procesu poszukiwań nabywców mego lokalu jednocześnie rozwinęło szeroką akcję plądrowania rynku sprzedających lokale, aby jak najszybciej znaleźć najlepszą dla mnie ofertę zakupu. Po upływie 2-tyg. ku mojemu miłemu zaskoczeniu akcja powiodła się i dzisiaj mogę już cieszyć się lokalem, który spełnił moje wysokie wymagania i jednocześnie marzenia.

  Andrzej

 • mieszkanie morena, sprzedaz, referencje

  W trzy tyg. za pośrednictwem pana Pawła sprzedałem mieszkanie na Morenie w bardzo satysfakcjonującej mnie cenie.

  Jarek

 • sprzedaż nieruchomosci, referencje

  Korzystałem z usług Plus Trójmiasto Nieruchomości dwukrotnie. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług – są na najwyższym poziomie. Sprzedaż moich nieruchomości przebiegała bez komplikacji i w krótkim czasie. Kontakt z biurem jest szybki a informacje uzyskane -rzetelne i pomocne.

  Zadowolony klient

 • Referencja - Anna - plus trojmiasto nieruchomosci

  Przy pomocy pana Pawła Kuriaty udało mi się w bardzo krótkim czasie sprzedać mieszkanie większe i kupić mniejsze. Jest skuteczny, dokładny, służy profesjonalną radą, potrafi cierpliwie i spokojnie wytłumaczyć dany problem. Współpraca z taką osobą jest bezpieczna, miła , a przede wszystkim skuteczna.

  Anna