Szukasz pomysłu na życie? Chcesz zamieszkać pod miastem i zerwać z przyziemskimi obowiązkami? Tutaj jesteś kowalem własnego losu.
Miejsce zostało stworzone jako samowystarczalne ranczo. Cel został zrealizowany.

LOKALIZACJA
Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w Miejscowości Sulmin. Otoczona pięknymi polanami i kaszubskimi lasami. Czasem przejdzie łoś lub inna gruba zwierzyna a czasem przebiegnie zając. W lasach nazbierasz jagód i grzybów. Pobliskie tereny dostarczają nie tylko ogromnych walorów wizualnych i przyrodniczych ale również pozwalają stać się wolnym człowiekiem.

NIERUCHOMOŚĆ
Cała infrastruktura znajduje się na na działce o powierzchni 0,51 ha (5100 m2). Tworzą ją:
– Domek mieszkalny całoroczny opowierzchni 35 m2. Domek jest ocieplony, ogrzewany i w pełni wyposażony. Posiada wszystkie instalacje bytowe. Prąd z sieci, wodę ze studni głebinowej oraz szambo.
– Budynek 1 narzędziowy z pracownią i hydrofornią.
– Budynek 2 hotelowy dla psów z biurem i magazynem. Ogrzewany.
– Kojce dla psów letnie.
– Budynek 3: pracownia mleczna, magazyn, wędzarnia i kuchnia.
– Kompleks wybiegów i kojców dla kur, kóz, świń, bażantów i przepiórek wraz z magazynem.

Cały kompleks inwestycji został rozlokowany w oparciu wymagania ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, określonym w warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.

FORMA ZAROBKOWA
Miejsce nastawione jest na opiekę nad zwierzętami.
– Jedną z form zarobku jest całoroczny hotel dla psów. Cieszy się dobrą renomą, którą wypracował przez lata działalności.
Przez cały rok jest gotowy na przyjęcie 14 psów w częściach ogrzewanych. Ponadto są jeszcze kojce na lato. Każdy z kojców wyposażony jest w prywatny wybieg.

– Kozy (30szt.), które zamieszkują to miejsce są stałymi dostawcami mleka z którego są robione róznego rodzaju przetwory regionalne tj. sery, twarogi itp.

– Stado kur (50szt.) zapewnia stałą dostawę jaj, które mają zwolenników w całej okolicy.

– Przepiórki, bażanty, kaczki czy gęsi są ozdobą i atrakcją. Stado królików wesoło baraszkuje po terenie. Stałymi rezydentami są dwie świnie. Jedna z nich to świnka Raćka z Mam Talent w TVN.

– Miejsce jest również nastawione na pomoc bezdomnym zwierzętom. Dzięki niemu zostało uratowanych kilka tysięcy psów czy kotów, które znalazły schronienie a potem nowy dom.

– Sezonowo sprzedaż drewna opałowego, organizacja kuligów, organizacja imprez integracyjnych i edukacyjnych;

– Ogórd otaczający posiadłość jest skarbnicą ekologicznych owoców i warzyw.

– Pobliskie lasy są w stanie zaopatrzyć mieszkańców w samowystarczalne dobra.

Wraz z miejscem właściciele przekażą całą wiedzę, umiejętności i sposoby wykorzystania potencjału. Sprzedaż nieruchomości odbędzie się na zasadzie wprowadzenia, nauki, przekazania patentów i kontaktów do klientów.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl