Gotowe do zamieszkania.

LOKALIZACJA
Budynek znajduje się przy ulicy Jabłoniowej w dzielnicy Jasień. Vis a vis głównego weźła komunikacyjnego, łączącego dzielnice Morena i Jasień. Przystanki autobusowe w odległości 50m od budynku. Pętla tramwajowa w przyszłym roku. W pobliżu znajduje się cała infrastruktura handlowo-usługowa, autobusy, szkoła, przedszkole. Położenie nieruchomości do wklejenia w google: 54.334333, 18.568056
– 500 m do kompleksu handlowego
– 900 m do Szkoła i Przedszkole Publiczne

BUDYNEK
Budynek widoczny z ulicy Jabłoniowej. Przed budynkiem miejsca parkingowe i wiata rowerowa.

MIESZKANIE
Do lokalu przynależy prywatny ogródek, położony na skarpie. Dzięki czemu możemy czuć się prywatnie. W ofercie możliwość wyboru jednego mieszkania z dwóch wystawionych. Obydwa mieszkania zostały przedstawione w galerii zdjęć.

NIERUCHOMOŚĆ
Studio o powierzchni 29 m2 składa się z:
– salonu z aneksem kuchenym
– łazienki
– przedpokoju
– TARASU Z OGRODEM.

W pełni wyposażone; od drobnego sprzętu AGD, po naczynia, pościel do środki czystości.

Koszty miesięczne: czynsz 1750 zł + opłaty stałe 250 zł + prąd 50 zł

ATUTY
– szybka komunikacja
– duży ogórd
– ciepłe i słoneczne

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl