LOKALIZACJA;
Kapitalnie zlokalizowana na pograniczu Gdańskiego Jelitkowa i Żabianki, BLISKO do Sopotu, plaży oraz najważniejsze KOMUNIKACJI.
W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe , tramwajowe oraz SKM Żabianka.
Pełna infrastruktura ( szkoły, przedszkola, sklepy, poczta, banki, przychodnie.
Miejsce to jest bardzo kameralne i malownicze. W okolicy są liczne ścieżki piesze i rowerowe, parki , cała infrastruktura.

Mieszkanie;
Kawalerka o pow. 27 m2, znajduje się na pierwszym piętrze, po remoncie, nigdy nie była jeszcze wynajmowana.
Umeblowana, w pełni wyposażona.
Nowoczesna, słoneczna z balkonem, w oknach żaluzje,łazienka z prysznicem.
Do mieszkania przynależy piwnica .
Wynajem min. na rok.

OPŁATY;
– koszt najmu 1600 zł
– kaucja 1600 zł
– czynsz na 1 osobę 320 zł
– m-c zaliczka na prąd 100 zł
– m-c zaliczka na gaz 50

ATUTY;
– LOKALIZACJA
– KOMUNIKACJA
– po REMONCIE
– PIERWSZY Najemca

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl