LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się w centrum Wrzeszcza przy ulicy Grunwaldzkiej, świetna lokalizacja, jeśli chodzi o komunikacje, tramwaj, SKM, PKM.
Rozwinięta pełna infrastruktura.

BUDYNEK;
3 piętrowa kamienica, w bardzo dobrym stanie, wejście do budynku od podwórka, na którym znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

MIESZKANIE;
Znajduje się na pierwszym piętrze o pow. 49 m2, dwustronne, słoneczne i przestronne.
Składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej dużej kuchni , przedpokoju oraz łazienki z wc.
Od strony słonecznej w oknach zainstalowane są żaluzje.
Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane.
Kuchnia wyposażona, sprzęt AGD( lodówka, pralka, kuchenka gazowa z piekarnikiem).
Ogrzewanie miejskie. ciepła woda z bojlera elektrycznego.
Wynajem na min rok.
Dostępne od zaraz.

KOSZTY NAJMU;
– kaucja 1600 zł jednorazowa
– cena najmu 1600 zł m-c
– 600 zł media ( gaz, prąd, czynsz)

ATUTY;
– centrum
– lokalizacja
– komunikacja
– słoneczne

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl