Szukasz wygodnego mieszkania do wynajęcia ? Chcesz otrzymać pełne wyposażenie i dodatki tak by nie inwestować nawet złotówki ? To jest właśnie dla Ciebie.

LOKALIZACJA;
Znajduje się na Morenie przy ulicy Myśliwskie Wzgórze. Jest to prestiżowa i nowoczesna, ciągle rozwijająca dzielnica Gdańska. Miejsce ciche, spokojne, zielone, zadbane i bardzo ładnie urządzone. Towarzysząca zabudowa to niskie budynki wielorodzinne, które wykończono w podwyższonym standardzie. Wokół znajdziemy miejsca przeznaczone do dziecięcych zabaw, ławki, stawy, elementy małej architektury, dobrze utrzymane ulice. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, kościół, apteki, mniejsze sklepy spożywcze i specjalistyczne, punkty usługowe o różnym przeznaczeniu.

KOMUNIKACJA;
Nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego szybko dostaniemy się zarówno do Starego Miasta w Gdańsku (8,0 km), Obwodnicy Trójmiasta (5,5 km), Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy (10 km), jak i Wrzeszcza czy Olivia Business Centre . Komunikacja miejska obsługuje tę część dzielnicy Morena za pomocą linii autobusowych (3 min. do przystanku) i tramwaju. W celu sprawnego przemieszczania się można skorzystać także z Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM-Jasień), do której dojście zajmie nam ok. 15 minut.

BUDYNEK;
Niski blok 3 piętrowy z 2017 roku, który wykonano przy użyciu różnych materiałów mieszanych, a na jego dachu ułożono dachówkę ceramiczną.
Pod budynkiem hala garażowa. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za idealny. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka bardzo zadbana i czysta. Na poszczególne kondygnacje dostaniemy się też dzięki cichobieżnej windzie. W pobliżu nieruchomości znajdziemy ogólnodostępne miejsca postojowe.

BUDYNEK, JAK I KLATKA PRZYSTOSOWANA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

MIESZKANIE;
Znajduje się na 2 piętrze, od strony płd, o powierzchni 46 m2, modnie wykonane z porządnych materiałów, meble zrobione na zamówienie i pod wymiar, przestronne i słoneczne.
Składa się z;
– duzego salonu z którego wychodzimy na loggie gdzie mamy możliwość odpocząć po ciężkim dniu;
– kuchni
– przedpokoju
– sypialni
– łazienki z wc

Mieszkanie słoneczne, ciepłe, ustawne, czyste i zadbane.
Nie wymaga wkładu własnego.
W pełni wyposażone i umeblowane.

ATUTY;
– TV, internet w CENIE;
– dodatki tj. ekspres do kawy, żelazko, sprzęt do sprzątania i środki utrzymania czystości i wiele wiele innych w CENIE;
– dużo miejsca na przechowywanie ( zabudowa w przedpokoju i ogromna szafa w sypialni);
– miejsce na rower;
– duży, wyposażony w zestaw wypoczynkowy balkon;
– rewelacyjna KOMUNIKACJA;
– mieszkania do zamieszkania od zaraz bez żadnych dodatkowych kosztów;
– UMEBLOWANE;
– pełna infrastruktura;
– nowoczesne osiedle
– miejsca do spacerów wśród zieleni

KOSZTY
wynajem 2100 zł/miesięc + czynsz 350 zł/miesiąc + 100 zł prąd/miesiąc
Łącznie = 2550 zł/miesiąc
Kaucja = 2500 zł

DODATKOWE INFORMACJE
Wynajem długoterminowy minimum 12 miesięcy.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl