Do zamieszkania i na inwestycje
LOKALIZACJA;

W sercu Dolnego Sopotu, w bocznej klimatycznej uliczce Karlikowskiej, oddalonej 300 m od plaży, rozwinięta pełna infrastruktura, świetna komunikacja – autobus i SKM.
Cudowne miejsce do zamieszkania, jak i również duże możliwości inwestycyjne.

Budynek;

Trzypiętrowa z 1904 roku kamienica, po generalnym remoncie, na każdej kondygnacji 1 mieszkanie, klatka po remoncie.
Przy budynku ogródek przypisany do mieszkania.
Przed budynkiem ogólnodostępne miejsce parkingowe.

Mieszkanie;

Znajduje się na parterze, przestrzenne, jasne i klimatyczne o łącznej powierzchni 104,41 m2, po generalnym remoncie. Zachowane są oryginalne futryny i drzwi, panuje tu niepowtarzalny klimat, który powoduje chęć pozostania w nim przez cały czas.
Apartament składa się z :
– salonu z otwartą widną przestronną kuchnią z jadalnią
– ustawnej sypialni ze stałą zabudową
– głównego gościnnego pokoju z biblioteką, w którym znajduje się kominek z rozprowadzeniem nawiewnym po całym mieszkaniu
– pokoju ze słonecznym balkonem
Do mieszkania przynależy na wyłączność piwnica z oknami o pow. 37 m2, z osobnym wejściem od frontu budynku, co oznacza duże możliwości do wykorzystania tej powierzchni dla własnych potrzeb. np. dla stworzenia miejsca inwestycyjnego.
Dodatkowo jest możliwość skorzystania z piwnic należących do części wspólnych ok. 20 m2.
Ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym.
Niskie koszty utrzymania 360 zł miesięcznie.

ATUTY;
– gotowe do zamieszkania
– klimatyczne i przestronne z dużymi możliwościami
– REWELACYJNA lokalizacja
– ŚWIETNA komunikacja
– duże możliwości inwestycyjne

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl