Możliwość POWIĘKSZENIA POWIERZCHNI MIESZKANIA DO 141 m2

LOKALIZACJA;

W sercu Dolnego Sopotu, w bocznej klimatycznej uliczce Karlikowskiej, oddalonej 300 m od plaży, rozwinięta pełna infrastruktura, świetna komunikacja – autobus i SKM.
Cudowne miejsce do zamieszkania, jak i również duże możliwości inwestycyjne.

Budynek;

Trzypiętrowa z 1905 roku kamienica, rozbudowana 2000 roku, po generalnym remoncie, na każdej kondygnacji 1 mieszkanie, klatka po remoncie.
Przy budynku ogródek przypisany do mieszkania.
Przed budynkiem ogólnodostępne miejsce parkingowe.

Mieszkanie;

Znajduje się na parterze, przestrzenne, jasne i klimatyczne o łącznej powierzchni 104,41 m2. Składa się ze starej oraz z nowej części powierzchni na wskutek rozbudowy kamienicy w 200 0r. W tym samym czasie przeprowadzono remont w starszej części.
Zachowane są oryginalne futryny i drzwi, panuje tu niepowtarzalny klimat, który powoduje chęć pozostania w nim przez cały czas.
Apartament składa się z :
– salonu z otwartą widną przestronną kuchnią z jadalnią
– ustawnej sypialni ze stałą zabudową
– głównego gościnnego pokoju z biblioteką, w którym znajduje się kominek z rozprowadzeniem nawiewnym po całym mieszkaniu
– pokoju ze słonecznym balkonem

Do mieszkania przynależy na WŁASNOŚĆ piwnica z oknami o pow. 37 m2, z osobnym wejściem od frontu budynku, znajdująca się bezpośednio pod mieszkaniem, co oznacza duże możliwości do wykorzystania tej powierzchni dla własnych potrzeb. np. dla stworzenia miejsca inwestycyjnego, albo jest możliwość POŁĄCZENIA JEJ bezpośrednio Z MIESZKANIEM.
Dodatkowo jest możliwość skorzystania z piwnic należących do części wspólnych ok. 20 m2.
Ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym.
Niskie koszty utrzymania 360 zł miesięcznie.

ATUTY;
– gotowe do zamieszkania
– klimatyczne i przestronne z dużymi możliwościami
– REWELACYJNA lokalizacja
– ŚWIETNA komunikacja
– duże możliwości inwestycyjne

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl