Szukasz nieruchomości, która przyniesie rentowne zyski, lub umożliwi wypoczynek w sopockim kurorcie?

LOKALIZACJA
Kompleks trzech budynków apartamentowych położony na granicy Dolnego Sopotu i Sopot Wyścigi – Rezydencja Sopocka. Idealnie wkomponowany w otoczenie. Wejście i wjazd od strony ul. Władysława Łokietka. Części mieszkalne położone w głębi kompleksu. W sąsiedztwie zabudowa niska jednorodzinna (głównie kamienice).
– 200m do boiska sportowe;
– 400m do błonia sopockie;
– 600m do Hipodrom Sopot;
– 600m do stacja kolejki Miejskiej;
– 900m do plaża Sopot;
– 1 km do Dworzec PKP Sopot;
– 1,3 km do Bohaterów Monte Cassino, Sopot;
– 1,5 km do molo Sopot;

BUDYNEK
Nowoczesna konstrukcja z przeszklonymi klatkami schodowymi. Wyposażony w windę. Pod budynkami znajduje się duża hala garażowa. Teren zamknięty. Wejście przez bramę wyposażoną w wideodomofon. Przy wejściu znajduje się portiernia wraz z ochroną. Infrastruktura w pełni dopasowana pod turystów. Wchodząc przez bramę znajdujemy się na długim dziedzińcu, otoczonym zielenią. Czujemy spokój i ciszę mimo że, jesteśmy w Sopocie. Na miejscu możemy skorzystać z:
– dużego tarasu znajdującego się na dachu budynku, z którego widać morze;
– sali fitness i siłowni;
– sali bilardowej wyposażonej dodatkowo w piłkarzyki i stół tenisa;
– sali zabaw dla dzieci;
– zewnętrznych stojaków na rowery i wózkarni w garażu;
– placu zabaw;

MIESZKANIE
Powierzchnia nieruchomości to 33,5 m2. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, w którym wydzielono część jadalną, przytulnej sypialnia i stylowo wykończonej łazienki. Dodatkowo do nieruchomości przynależy duży ogródek o powierzchni 30m2. Wychodząc z mieszkania znajdziemy się na tarasie o pow. 10m2, na kórym znajduje się dodatkowa część wypoczynkowa. Główną część relaksu w ogrodzie tworzy wiata z zestawem wygodnych mebli. Na wyposażeniu przedmiotowej nieruchomości znajdują się również dwa rowery i pojazd czterokołowy dla dzieci.
W cenie komórka lokatorska o powierzchni 3m2.
Miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne.
Czynsz średniorocznie 330 zł/mc

ATUTY
– gotowy biznes “Apartament w Sopocie” – Nieruchomość od 2012 roku działa na booking.com i innych portalach wakacyjnych. Cieszy się dużym zainteresowaniem turystów. Obłożenie całoroczne na poziomie 90%.
– gotowa strona internetowa obiektu;
– sprawny system przyjmowania gości;
– pełny grafik rezerwacji;
– ochrona 24h;
– pełna infrastruktura kompleksu turystycznego (miejsca rozrywki i wypoczynku);

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl