PRACUJ W GDAŃSKU A MIESZKAJ W PRUSZCZU GDAŃSKIM

LOKALIZACJA;
Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego na Osiedlu Bursztynowym, przy ul. Rogozińskiego.
W cichej spokojnej , cały czas dynamicznie rozwijającej się miejscowości, która daje duże możliwości dla Swoich mieszkańców.
Miasto bardzo dobrze skomunikowane z Trójmiastem i innymi miejscowościami. Dzięki swojemu położeniu dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje 6 minut, a dojazd do centrum Gdańska zaledwie 15 minut. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska.
W pobliżu mieszkania znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobki, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, punkty gastronomiczne, sklepy osiedlowe, markety: Tesco, Biedronka, Jysk i inne.

BUDYNEK;
Z 2012 roku, z budowany z pustaka. Położony nad jeziorkiem, w zamkniętym kompleksie budynków z dziedzińcem, co daje to dużo intymności i bezpieczeństwo mieszkańcom osiedla. Ciche i spokojne miejsce otoczone zielenią.
Z okien mieszkania widok na zamknięte miejsca parkingowe dla mieszkańców, wjazd na parking na pilota, a wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe dla wszystkich. Planowany jest monitoring osiedla.

MIESZKANIE;
Na pierwszym piętrze, o pow. użytkowej 27,10 m2, środkowe, jednostronne (płd -zach). Świeżo pomalowane. Układ i wykończenie sprawiają, iż mieszkanie mimo swojego metrażu wydaje się Nam przestrzenne. Bardzo klimatyczne.
Składa się z;
– otwartego salonu z francuskim balkonem i z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym
– sypialni z szafą z lustrami ( stała zabudowa wykonana na wymiar)
– przestronnej łazienki
– przedpokoju z szafą z lustrami (stała zabudowa wykonana na wymiar)
Na tym samym piętrze, na przeciwko mieszkania znajduje się wentylowana komórka lokatorska o pow. 2,74 m2 płatna dodatkowo 4 000 zł ( kupowana wraz z mieszkaniem) z podsufitową suszarką.
Jest to niesamowita wygoda dla właściciela mieszkania.
Niskie opłaty eksploatacyjne. Czynsz latem 220 zł a w okresie zimowym 298 zł.

ATUTY;
– rewelacyjna lokalizacja
– bardzo dobra komunikacja
– odświeżone
– umeblowane
– wyposażenie AGD
– komórka lokatorska na piętrze
– pierwsze piętro
– parking
– dziedziniec
– zbiornik wodny

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl