LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się w centrum Pruszcza Gdańskiego, otoczone zielenią.
Niesamowicie dobra lokalizacja pod względem komunikacji i infrastruktury miasta. Szybki dojazd do Obwodnicy Płd Gdańska, do A1 i S7.
Więc rewelacyjne miejsce do życia, również dla osób pracujących poza Pruszczem Gdańskim.
Wracając do domu mają możliwość odpoczynku w ogrodzie lub wybrania się do Parku, gdzie panuje cisza i spokój.

BUDYNEK;
Wielorodzinny, jednopiętrowy dom, zbudowany z cegły. Bardzo zadbana posesja wokół budynku, pod względem czystości , estetyki i zieleni. Teren wokół domu ogrodzony, na którym znajdują się miejsca parkingowe oraz ogródki, wjazd przez odsuwaną bramę . Budynek po generalnym remoncie, ocieplony z nową elewacją i dachem. Klatka schodowa po remoncie, wejście przez domofon.

MIESZKANIE;
Przestronne , rozkładowe, słoneczne wychodzące na trzy strony świata, o pow. użytkowej 43,92 m2. Po remoncie. Strych znajdujący się nad mieszkanie jest w 1/4 własnością i daje nam duże możliwości aranżacyjne.
Składa się z;
– przestronnego, słonecznego salonu,
– dużej, widnej kuchni oraz garderoby z oknem
– ustawnej sypialni ze stałą zabudową,
– łazienki z oknem
– przedpokoju
Mieszkanie jest bardzo czyste i zadbane, do zamieszkania bez dodatkowego wkładu finansowego..

Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska i strych nad mieszkaniem, który za zgodą wspólnoty można zagospodarować na dodatkowe pokoje oraz ogródek ( idealne miejsce do odpoczynku).
Mieszkanie bezczynszowe.
Ogrzewanie elektryczne z przystosowaniem zmiany na gazowe.
Szybka dostępność mieszkania.

ATUTY;
– przestronne, słoneczne i funkcjonalne
– świetna lokalizacja
– rewelacyjna komunikacja
– bezczynszowe
– duże możliwości aranżacyjne
– OGRÓDEK
– ogrodzone miejsce parkingowe

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl