LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się w jednej najbardziej zielonej i rozwijającej się dzielnicy Gdyni w Chwarznie- Wiczlino, przy ul. Kamrowskiego na Osiedlu Hossy- Sokółka . Miejsce urokliwe i nowoczesne. Osiedle zostało kompleksowo zaprojektowane wraz z całą niezbędną infrastrukturą (tereny rekreacyjne, place zabaw dla dzieci, sklepy, fryzjer, stomatolog, salon kosmetyczny, żłobek, przedszkola, szkoły, przychodnia, ) wtopione w ładnie zagospodarowane obszary zieleni.
Doskonale skomunikowane z CENTRUM miasta i pozostałą częścią Gdyni. Szybki wyjazd na obwodnicę.
NISKA zabudowa, cisza oraz KAMERALNA atmosfera niedużego osiedla sprawia, że to IDEALNE miejsce do zamieszkania.

BUDYNEK;
NOWOCZESNY, 4 – piętrowy z 2006 roku, przy budynku znajduje się duży ogólnodostępny parking naziemny, wokół dużo przestrzeni i zieleni.

MIESZKANIE;
Na trzecim piętrze z balkonem, od strony płd. o pow. 36,30 m2, urządzone w nowoczesnym stylu, wykończone z dużą dbałością o każdy detal, jasne i przestrzenne. Na podłogach parkiet dębowy.Zadbane, czyste i jasne. Mimo małej powierzchni jest przestrzenne, ponieważ korytarz łączy się z salonem.
Sprzedawane z prawie pełnym wyposażeniem. Składa się z :

– SALONU z aneksem kuchennym wychodzącym na przestrzenny balkon z widokiem na dziedziniec z zielenią.
Jest to miejsce bardzo KAMERALNE, gdzie w ciszy i w przyrodzie można pochłonąć książkę, słuchać muzyki.

– SYPIALNI

– przestrzennej ŁAZIENKI
BARDZO NISKIE OPŁATY,

ATUTY;
– NOWOCZESNE osiedle
– dużo miejsc rekreacyjnych, zielonych
– bardzo dobra KOMUNIKACJA
– mieszkanie – jasne, ciepłe
– pełna infrastruktura

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl