Szukasz charakterystycznej nieruchomości położonej w sercu Wrzeszcza, która zapewni ci spokój z wygodą komunikacyjną?
Szukasz LOKALU, który pozwoli ci otworzyć własne biuro i nie stać w długich korkach w drodze do pracy i z powrotem? A może uwielbiasz starszą architekturę i zawsze marzyłeś o PRACY W pięknej i zadbanej kamiennicy w centrum miasta?

LOKALIZACJA;
Nieruchomość znajduje się w starej części Wrzeszcza przy ulicy Waryńskiego. Wokół rozwinięta infrastruktura.
Znajdują się tutaj kultowe restauracje i bary,spacerując ulicą Wajdeloty odkrywamy niesamowity klimat tutejszych kamienic.

KOMUNIKACJA;
Lokalizacja zapewni ci wyjątkowy dojazd do każdej dzielnicy Gdańska jak również i innych miast,w pobliżu dworzec PKP i PKM, pętla autobusowa i tramwaje.

BUDYNEK;
Kamienica z lat 1910, po remoncie z podwórkiem, gdzie znajdują się ogólnedostępne miejsca dla mieszkańców, zaś prze budynkiem dla wszystkich.
LOKAL;
Znajduje się na parterze, ekspozycja okien , o powierzchni użytkowej 59,40 m.
Składa się z 5 pomieszczeń:
– 3 pokoje w tym jeden pełni funkcję sekretariatu z pokojem do spotkań ( tam również w zabudowie znajduje się mini aneks kuchenny dopasowany do potrzeb biurowych)
– magazynu
– wc
Nieruchomość 4 lata temu przeszła generalny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, drzwi i futryny. Odnowiono ściany i sufity. Wymieniona instalacja elektryczna, ogrzewania, wodna i kanalizacyjna. Na ścianach zainstalowano wygłuszające ekrany. Oświetlenie przystosowano do norm biurowych.

Do mieszkania przynależy piwnica.
Niski czynsz 370 zł

INTERNET

Ogrzewanie nowym piecem gazowym.
W pełni umeblowane.

ATUTY;
– lokalizacja
– po remoncie i zaprojektowany jako biuro z jego funkcjonalnością
– możliwość działalności bez wkładu finansowego
– umeblowany
– ekrany wygłuszające
– możliwość prowadzenia szkoleń

ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ, PROSIMY NAJPIERW O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA PREZEZTACJI

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl