LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych dzielnic Gdańska, rewelacyjnie skomunikowane tramwaj, autobus, SKM.
Rozwinięta infrastruktura, w pobliżu uczelnie, Stare Miasto.
Stąd dostaniesz się do każdego miejsca w Trójmieście, różnymi środkami lokomocji.
Polecam szczególnie parą, singlom oraz studentom.

BUDYNEK;
Kamienica z 19012 roku, po generalnym remoncie ( dwa lata temu), nowy dach, zrobiona izolacja pionowa..
W całym budynku wymieniono piony wodno-kanalizacyjne.
Ze względu na wymienioną instalacje elektryczne klatka do odświeżenia.
Wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Piwnica sucha, duża i leży pod pokojami mieszkania, znajdują się w niej światło oraz gniazda elektryczne, może jak najbardziej służyć jako warsztacik domowy. Strop piwnicy ocieplony styropianem.

MIESZKANIE;
2 pokojowe na wysokim parterze od strony wsch- zach, kilka lat temu było remontowane, wymieniono instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe i ciepłownicze, okna PCV i parapety. na podłogach panele

Składa się z;
– 2 przechodnich salonu i sypialni
– WIDNEJ , dużej kuchni z jadalną
– łazienki
W przedpokoju stale zabudowy. Bardzo słoneczne, zadbane, DO ZAMIESZKANIA BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW FINANSOWYCH.

ATUTY;
– gotowe do zamieszkania
– rewelacyjna komunikacja
– bliskość Uczelni
– budynek i mieszkanie do drobnego remontu
– miłe sąsiedztwo

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl