LOKALIZACJA;
Mieszkanie położone niedaleko Motławy przy ul. Seredyńskiego, 2 min. pieszo od STARÓWKI. Wśród starych, klimatycznych zabytkowych kamienic
Świetna komunikacja tramwajowa i autobusowa. Bliskość szkół ,przedszkoli i urzędów, 8 min. do SKM oraz parków i placów zabaw.
Rozwinięta pełna infrastruktura.
Cisza spokój a zarazem bliskość do wszystkich ATRAKCJI GDAŃSKIEJ STARÓWKI.
REWELACYJNE miejsce do zamieszkania również idealne na INWESTYCJE.

BUDYNEK;
Klimatyczna, czteropiętrowa kamienica z 1910 . z pięknie odnowioną klatką schodową. Po remoncie dachu i klatki schodowej.
Miejsca parkingowe znajdują się na wyremontowanym dziedzińcu, dostępne wyłącznie dla mieszkańców. Oprócz tego są również ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

MIESZKANIE;
Znajduje się na wysokim parterze, trzypokojowe 62,20 m.2 z DUŻYM BALKONEM 5,4m.2, dwustronne.
Wejście do mieszkania od klatki schodowej jest przez wspólny korytarz dla dwóch mieszkań 7,60 m2, co czyni je ciche i bezpieczne. PRZESTRONNE I SŁONECZNE. Po generalnym remoncie. Zachowane oryginalne drzwi z futrynami. Okna nowe, antywłamaniowe z PCV.
W skład mieszkania wchodzą:
– salon (22,9 m2) z wyjściem na duży, klimatyczny słoneczny balkon, który jest łącznikiem dla dwóch pokoi.
– z salonu przechodzi się przez piękne, oryginalne, dwuskrzydłowe drzwi do przytulnej, słonecznej i ustawnej sypialni (13,60 m2)
– pokój (10,10 m2)
– osobnej , jasne kuchni (7,60 m2)
– łazienka z WC z oknem ( 2,10 m2)
– korytarz (2,10 m2)

Wyposażenie i umeblowanie do uzgodnienia.
Ogrzewanie i ciepła woda dwufunkcyjnym piecem gazowym.
Niski czynsz 343 zł miesięcznie.
Do mieszkania przynależy duża piwnica 10 m2.
Wydanie w grudniu.

ATUTY;
– przy budynku parking na samochody dla mieszkańców
– po generalnym remoncie
– klimatyczne miejsce
-na wyciągnięcie ręki mamy wszystko to, co oferuje ta część miasta: urokliwe ulice, fontanny, Motławę, liczne bary, puby, restauracje, teatry, kina, sklepy, park, imprezy pod gołym niebem (Jarmark Dominikański)
– komunikacja

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl