LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się w jednej najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska – Przymorze Wielkie przy Parku Reagana, kilka minut od plaży.
Bardzo dobrze skomunikowane. REWELACYJNE MIEJSCE DO ŻYCIA NA EMERYTURZE, jak i również dla młodszych.
Parki , ścieżki rowerowe, plaża i morze.
Bardzo dobra infrastruktura. TU POCZUJESZ SIĘ JAK W DOMU, z relaksowany, wypoczęty i szczęśliwy.

Budynek;
Z 1974 roku, po remoncie , z mieszanego materiału, pustak-cegła, ocieplony.
Klatka czysta, zadbana, niedawno odświeżona. Okolica zielona.
Przy budynku bardzo dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Mieszkanie;
Położone na 3 piętrze, o pow.45 m2, dwustronne z balkonem, bardzo słoneczne.
Świeżo po remoncie.
ELEGANCKIE I NOWOCZESNE w swoim rozkładzie i umeblowaniu.
Składa się z;
– eleganckiego, przestrzennego salonu wychodzącego na balkon, skąd roztacza się widok na zieleń.
– przytulnej sypialni
– jasnej kuchni
– wyjątkowej łazienki
– przedpokoju
Umeblowanie w cenie.
Wolne od ZARAZ.
Ogrzewanie i woda z miasta.
czynsz ok.409 zł.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl