IDEALNE NA BIURO, PRACOWNIE
Możliwość wykupienia całego piętra 200 m2.

LOKALIZACJA;
Mieszkanie położone w centrum Wrzeszcza przy ul. Grunwaldzkiej.
Bardzo dobra komunikacja, tramwaj, SKM ,bezpośrednia dostępność urzędów, uczelni, sklepów i usług.

BUDYNEK;
Zadbana dwupiętrowa kamienica, miejsca postojowe przy ulicy oraz w podwórku dla mieszkańców.

MIESZKANIE;
Trzypokojowe na pierwszym piętrze o pow. 80m2. dwustronne, bardzo dobrze naświetlone, z balkonem.
Mieszkanie pierwotnie składało się z dwóch dużych, ustawnych pokoi (jeden pokój został podzielony na potrzeby właścicieli)
Pokoje z wysokimi zdobionymi sufitami ( oryginalne stiuki )
Ze względu na położenie i przestronność mieszkanie wybitnie nadaje się na biuro czy kancelarię oraz pracownie.
Na piętrze mieszczą się tylko dwa mieszkania.

ATUTY;
– przestronne mieszkanie w centrum w starej kamienicy idealne na działalność gospodarczą jak i do zamieszkania
– możliwość wykupienia całego piętra 200 m2
– idealna komunikacja
– uczelnie i pełna infrastruktura

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl