Nieruchomość z DUŻYMI MOŻLIWOŚCIAMI ARANŻACYJNYMI

LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się we Wrzeszczu, blisko UCZELNIE, PLAŻA, REWELACYJNA komunikacja.
Rozwinięta pełna infrastruktura.

BUDYNEK;
Niski blok z 1953 roku, w dobrym stanie technicznym, klatka przyjemna i czysta, prężnie działająca wspólnota. Wejście zabezpieczone domofonem.
Miejsca PARKINGOWE. Dużo zieleni, wśród której można spędzać i odpoczywać w wolnym czasie.

MIESZKANIE;
Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze. Dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne, bardzo słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Wrzeszcza do własnej aranżacji. Wysokie sufity, oryginalne podłogi drewniane. Z widokiem na przyjemną i klimatyczną zabudowę kamienic charakterystyczną dla wrzeszczańskiego stylu.
Składa się :
– dwóch niezależnych pokoi (20 i 10 m2)
-PRZESTRONNEJ widnej kuchni z widokiem na zieleń
– łazienki
– przedpokoju
Zachowane są ORYGINALNE drzwi z futrynami.
Ogrzewanie miejskie, woda ciepła z bojlera
Do mieszkania przynależy piwnica .

ATUTY;
– bardzo dobra inwestycja- możliwość wyodrębnienia większej ilości pokoju – INWESTYCYJNE
– WYNAJEM krótkoterminowy i długoterminowy
– KOMUNIKACJA
– ogólnodostępne miejsca postojowe
– UCZELNIE
– PLAŻA

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl