LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej dzielnicy Gdańska – Ujeścisko. Cicha, spokojna i bezpieczna okolica , położona niedaleko Starego Miasta. Dużo zieleni i przestrzeni zapewnia możliwość odpoczynku i rekreacji.

Komunikacja: Linie tramwajowe i autobusowe są położone w odległości 600 m, dogodny dojazd do Śródmieścia i Wrzeszcza drogami dwujezdniowymi (5 min. samochodem, 15 min. autobusem lub tramwajem). Wyjazd poza miasto jest szybki i bardzo wygodny – do obwodnicy trójmiasta oraz obwodnicy południowej dojedziemy w kilka minut.

Rekreacja: boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, liczne ścieżki rowerowe i do biegania oraz park z wieżą widokową.
Usługi: liczne sklepy osiedlowe, hipermarkety, apteka, bankomat, cukiernia, delikatesy, fryzjer, piekarnia, przedszkola, szkoły, rówież studio fitness i BASEN.

BUDYNEK:
Niski, zadbany 3 piętrowy blok. Wybudowany został w 2011 roku. Czysta, zadbana klatka schodowa zabezpieczona jest domofonem. Wokół budynku znajdują się ogólnodostępne bezpłatne miejsca postojowe.

MIESZKANIE:
Funkcjonalne i słoneczne 2 pokojowe, położone na 1 piętrze, dwustronne o powierzchni użytkowej 48 m2, wysokość ścian 2,75 m. Całość urządzona i wykończona w wysokim standardzie. Panuje w nim niesamowita cisza i spokój, jakbyśmy byli daleko od miejskiego zgiełku . Nie wymaga wkładu własnego. GOTOWE do zamieszkania.
Składa się z :
– Przestronny, słoneczny salon z tarasem , z którego mamy widok na otaczającą zieleń, w oknach zewnętrzne rolety.
– Jasna, duża kuchnia w pełni wyposażona kuchnia
– Sypialnia z zabudową
– Łazienka, wc i funkcjonalny korytarz

Ogrzewanie i ciepła woda z miasta.
Do mieszkanie przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 2,67 m2.

OPŁATY:
489 złotych miesięcznie (w tym zawarta jest również opłata za wodę ciepłą i zimną, fundusz remontowy i media)

ATUTY;
– SPOKÓJ I CISZA;
– CENTRUM MIASTA;
– komunikacja;
– mieszkanie-UNIKATOWE w wyglądzie i wykonaniu
– nie wymaga wkładu własnego
– NAJLEPSZA ekspozycja okien
– REWELACYJNA KOMUNIKACJA

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl