LUKSUSOWE MIESZKANIE ZAARANŻOWANE PRZEZ PROJEKTANTA WNĘTRZ W STYLU HAMPTON.
Dokumentacja do wglądu.
SPRZEDAWANE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM

LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się w Jelitkowie na zamkniętym oś. Bursztynowa (na granicy z Sopotem) , otoczonym zielenią. Jest to jedna z najlepszych inwestycji Developera Invest Komfort,150 m od plaży, 100 m tramwaj i inne udogodnienia i przyjemności.

BUDYNEK;
Niska budowa, 3 piętra, winda, podpiwniczony ( hala garażowa, komórka lokatorska 4 m2), Osiedle kameralne, między budynkami tylko chodniki, samochody wjeżdżają tylko do hali garażowej. Posesja zaaranżowana przez projektanta, osiedlowa sauna ( sucha i mokra), pokój do wypoczynku, siłownia, klub z bilardem
Na osiedlu znajdują się tylko 4 budynki.
Osiedle z ochrona i monitorowane .

MIESZKANIE;
Na drugim piętrze, 52 m2, strona wsc- płd.
Składa się z;
– przestronnego salonu z aneksem kuchennym i jadalnią wychodzącego na 11m2 taras
– otwartego przedpokoju z garderobą
– sypialni
Wykonane z bardzo wysokiej klasy materiałów, osprzęt AGD również z wyższej półki.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe i komórka w cenie.

Czynsz 700 zł

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl