LOKALIZACJA;
Mieszkanie położone niedaleko Motławy przy ul.Seredyńskiego, dwie min.pieszo od Starówki.
Świetna komunikacja tramwajowa i autobusowa. Bliskość szkół ,przedszkoli i urzędów, 8 min. do SKM oraz parków i placów zabaw.
Rozwinięta pełna infrastruktura

BUDYNEK;
Klimatyczna, czteropiętrowa kamienica z pięknie odnowioną klatką schodową.
W 2018 została kompleksowo odrestaurowana.

MIESZKANIE;
Czteropokojowe 95,1m.2 z balkonem 5,4m.2
Mieszkanie na trzecim piętrze
W skład mieszkania wchodzą:
– salon (22,7 m2) z wyjściem na duży, klimatyczny słoneczny balkon
– pokój (18 m2)
– pokój (15,3 m2)
– pokój (13,5 m2)
– kuchnia (7,2 m2)
– łazienka z WC (7,8 m2)
– korytarz (10,6 m2)

W 2019 mieszkanie przeszło kapitalny remont.
Klimatyczne, funkcjonalne i rozkładowe.
Wyposażenie i umeblowanie w cenie mieszkania.
Do mieszkania przynależy duża piwnica 8 m2

ATUTY;
– przy budynku działka z ogrodem oraz parkingiem na samochody dla mieszkańców
– ciche, ciepłe budownictwo z indywidualnym systemem wentylacyjnym
-na wyciągnięcie ręki mamy wszystko to, co oferuje ta część miasta: urokliwe ulice, fontanny, Motławę, liczne bary, puby, restauracje, teatry, kina, sklepy, park, imprezy pod gołym niebem (Jarmark Dominikański)

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl