Oczekujesz wpływu gotówki na konto w wysokości min. 8% w skali roku bez żadnego zaangażowania ? Oferowana nieruchomość gwarantuje doskonałą lokatę.

LOKALIZACJA
Jeszcze 500 lat, gdy wykonano dwa przekopy kanału na Stępce i Motławy powstały dwa kanały, które miały ogromne znaczenie dla rozwoju miasta. Tak powstały dwie wyspy, min. Wyspa Spichrzów. Dziś powstają tu nowe hotele, apartamentowce i kompleksy restauracyjne.
W najbliższym otoczeniu znajdują się najważniejsze zabytki, obiekty kulturalno – rozrywkowe, muzea, restauracje itp. z fontanną Neptuna, Teatrem Szekspirowskim i Filharmonią Bałtycką na czele. W palach jest budowa nowej mariny sąsiadującej z przedmiotową nieruchomością.

BUDYNEK
Nowoczesny nad Motławą. Prestiżowy bo połączony z kompleksem hotelowym. Wejście odbywa się przez recepcję, gdzie jesteśmy witani przez obsługę hotelu. Na wyposażeniu gości jest prywatna restauracja, kawiarnia i lobby bar, kompleks saun, podgrzewany basen ze strumienicami, jacuzzi i siłownia.

MIESZKANIE
Ofertę stanowi pełna i wyodrębniona własność nieruchomości. Mieszkanie jest usytuowane od strony Motławy. Ciche i prywatne. Zostało zaaranżowane z myślą o wygodzie pracy i komforcie Gości. To także idealne miejsce dla tych, którzy w natłoku zadań i wyjazdów potrzebują spokojnej strefy do odpoczynku, relaksu, wytchnienia i uporządkowania myśli.

Cena sprzedaży obejmuje pełne wyposażenie.

Mieszkanie w sprzedaży obligatoryjnie z miejscem w hali garażowej – płatne dodatkowo 50 000 zł.

Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 16 m2 i komórka lokatorska.

INWESTYCJA
Budynek stanowiący połączenie condominium (zbioru jednostek mieszkalnych) i hotelu. Jest to obiekt z segmentu premium, kategoryzowany na 4-5 gwiazdek lub luksusowy holiday resort. Dzięki czemu obsługą techniczną i wynajmem należącej do Ciebie nieruchomości może zajmować się personel hotelu. Wynajęcie nieruchomości hotelowi pozbawi Cię takich kosztów jak utrzymanie nieruchomości wspólnej, w tym fundusz remontowy, opłaty za wywóz nieczystości i odprowadzanie ścieków, opłaty za dostawę wody i ogrzewanie, często ochronę oraz podatek od nieruchomości. Dodatkowo otrzymasz możliwość korzystania ze wszystkich uciech jakie daje Hotel Number One SPA & Wellness by Grano. A na twoje konto bankowe będą wpływały dodatkowe środki bez kiwnięcia palcem.

ATUTY
– możliwość cesji aktualnej umowy najmu z hotelem;
– jasny i przejrzysty harmonogram zarobków;
– możliwość podziału na dwa pokoje;

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl