LOKALIZACJA;
Mieszkanie przy cichej, jednokierunkowej ulicy z dużą ilością zieleni. Wygodne połączenie komunikacyjne z Gdańskiem Głównym, uczelniami wyższymi itp. około 10 min spacerem do SKM, w niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Doskonale rozwinięta infrastruktura. W okolicy w pełni dostępne zaplecze usługowo- handlowe. W pobliżu znajdują się wyższe uczelnie – Politechnika Gdańska, Farmacja oraz Uniwersyteckie Centrum Kliniczne.

BUDYNEK;
2 piętrowa kamienica, rok budowy 1938. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Nowe drzwi wejściowe, planowany remont klatki schodowej. Duża wspólnota (12 lokali). Dach w bardzo dobrym stanie. Ocieplenie i remont elewacji przewidziany na 2019-2020 r. Wspólnota planuje również ogrodzić całość posesji, wyłożyć kostką i wydzielić prywatne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

MIESZKANIE;
Przestronne mieszkanie o pow. 59,80 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni z otwartą jadalnią, przedpokoju i łazienki. Stolarka okienna PCV, loggia zabudowana, dzięki czemu kuchnia stała się bardzo jasna, łazienka po generalnym remoncie (nowy piec 2-funkcyjny). Mieszkanie z duszą i dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Na podłodze oryginalna deska sosnowa, a w drugim pokoju panele podłogowe.
Do mieszkania zwyczajowo przynależy część ogródka. Ogrzewanie gazowe.
Duże możliwości aranżacyjne.
Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 10 m2)

OPŁATY: czynsz 124 zł/m-c, 120 zł/m-c fundusz remontowy + media (prąd i gaz)

ATUTY;
-przestrzenne z klimatyczną klatką
– komunikacja, SKM, tramwaj
– blisko uczelnie
– plaża

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl