LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się w niesamowitym miejscu w Oliwie,na granicy z Żabianką, niedaleko Sopotu. Położona w otoczeniu zieleni, nad stawem.
Rewelacyjna komunikacja SKM, tramwaj i autobusy.W niedalekiej odległości uczelnie, sklepy i inne instytucje potrzebne do życia.
Mimo takiego położenia odnajdziecie w nim ciszę i spokój. Kilka przystanków tramwajem do plaży w Jelitkowie.

BUDYNEK;
Z cegły, rok budowy 1964, jednopiętrowy,położony wśród zieleni, nad stawem. Po remoncie, przed budynkiem ogrodzone podwórko z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi.

MIESZKANIE;
Znajduje się na parterze, o pow. 22 m2, składa się z;
– z przytulnego pokoju, z którego jest możliwość wyjście na ogródek, gdzie możemy odpocząć , zrobić grilla.
– aneksu kuchennego
– łazienki

Mieszkanie jest bardzo w bardzo dobrym stanie technicznym, zostało odświeżone wraz z wymianą podłogi.
Umeblowanie w cenie.
Niski czynsz 160 zł miesięcznie. Ogrzewanie gazowe.

ATUTY;
– po remoncie
– lokalizacja
– komunikacja
– niskie koszty utrzymania
– lokalizacja

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl