LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się przy ul. Kartuskiej w Centrum Gdańska ,blisko Starego Miasta.
Bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaj, 3min. przystanek SKM Śródmieście). Blisko do Galerii Forum.

BUDYNEK:
– czteropiętrowa zadbana kamienica z lat 50-tych
– klatka po remoncie

MIESZKANIE;
Położone na trzecim piętrze, o pow. 44,1 m , dwustronne.
– dwa oddzielne pokoje
– osobna kuchnia
– łazienka
– korytarz

ATUTY;
– idealna lokalizacja w centrum Gdańska
– super infrastruktura centrum( sklepy, uczelnie,kina, Galeria “FORUM”,Dworce,Urzędy)
– pod inwestycję

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl