LOKALIZACJA;
Bardzo dobrze położone na Przymorzu ul. Malborska w otoczeniu domów jednorodzinnych. Doskonały dojazd w każdą część Trójmiasta.
W zasięgu ręki Uniwersytet Gdański i Olivia Business Centre, idealna komunikacja między innymi przystanek SKM Przymorze.

BUDYNEK:
Czteropiętrowy blok bez windy z 1989 r.w bardzo dobrym stanie technicznym ,po remoncie z nową elewacją. Klatka po remoncie.

MIESZKANIE;
Trzypokojowe 64,37 m.2 , dwustronne, położone na czwartym piętrze. Rozkładowe,słoneczne i przestrzenne, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi.
Dostępne od zaraz.
– przestronny salon z wyjściem na loggię
– dwie ustawne sypialnie
– przestronna kuchnia
– łazienka
– wc
– wygodny korytarz
– do mieszkania przynależy piwnica i dwa miejsca parkingowe

ATUTY;
– idealna lokalizacja
– słoneczna wystawa z dużą loggią
– cicho i spokojnie w otoczeniu domów jednorodzinnych
– mieszkanie nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych
– blisko do plaży
– w sąsiedztwie Uniwersytet Gdański,Olivia Business Centre,Galeria Alfa

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl