LOKALIZACJA;
Mieszkanie w Śródmieściu,ul.Podwale Przedmiejskie vis a vis Teatru Szekspirowskiego, dwie minutki spacerkiem od Starego Miasta.
Super komunikacja; SKM,tramwaj,autobus

BUDYNEK;
Pojedynczy , zadbany 5 piętrowy blok z lat 60-tych.
Wyremontowana klatka schodowa zabezpieczona monitoringiem.

MIESZKANIE;
3 pokojowe 53,4m.2 na wysokim parterze
– pokoje 13, 12 i 12m.2
– oddzielna kuchnia
– ogrzewanie miejskie
– zabudowany balkon
– piwnica 3,8m.2

ATUTY;
– wyremontowane w 2016 r.
– gotowe do zamieszkania
– duże możliwości aranżacji
– pełna infrastruktura i wszystkie wygody Śródmieścia
– wszystkie atrakcje Starego Miasta w zasięgu ręki
– wszystkie Urzędy na miejscu

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl