LOKALIZACJA
Centrum Gdańsk-Wrzeszcz. Miejsce otoczone pięknymi zrewitalizowanymi kamienicami. Tetniące życiem, do okoła znajduje się mnóstwo kawiarenek, restauracji i miejsc rekreacji oraz wypocznku w których mieszkańcy spędzają większość wolnego czasu.
– 200m do Dworca SKM, PKP Wrzeszcz;
– 300m do Galerii Manhattan;
– 300m do przystanku tramwajowego i autobusowego;
– 350m do Galerii Metropolia;
– 400m do Galerii Bałtyckiej;
– 1km do Politechniki Gdańskiej (16min. spacerem);
– 3km do Uniwersytetu Gdańskiego (15min. tramwajem, 10min. SKM)

BUDYNEK
Szereg klimatycznych dwupiętrowych przedwojennych kamienic. Otoczony dwoma skwerami z kameralnymi alejkami i starymi drzewami.

MIESZKANIE
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,9m.2, dwustronne,. Znajduje się na drugim piętrze budynku. Okna wychodzą na najlepsze strony świata: połudiowo-wschodnią i północno-zachodnią. Wyglądając przez nie znajdujemy się na wysokości koron drzew. Przez co za oknem mamy dużo zieleni i prywatności. W skład nieruchomości wchodzą 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka i wc. Nad mieszkaniem znajduje się strych. A wejście do niego z poziomu mieszkania, dzięki czemu mamy możliwość adaptacji dodatkowej powierzchni użytkowej ok. 12m2.

ATUTY
– klimatyczne mieszkanie do aranżacji;
– centrum Wrzeszcza;
– możliwość wykonania dwóch poziomów przy adaptacji strychu.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl