Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz o powierzchni 55,5 m2, przy ulicy Bolesława Chrobrego.

MIESZKANIE:
W stanie dobrym, nadającym się do zamieszkania. Dostępne od zaraz. Ogrzewanie elektryczne- zabytkowe piece kaflowe. W pokojach panele, mogą wymagać przełożenia według uznania. W kuchni, korytarzu i łazience kafle podłogowe. Wystawa okien wschodnio-zachodnia. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni około 8 m2 oraz 1/6 powierzchni wspólnej strychu znajdującej się tuż nad mieszkaniem (do codziennego użytku oraz ewentualnego przyłączenia do mieszkania w przyszłości). Remont dachu i elewacji z ociepleniem został zakończony ok 7 lat temu.
Dwa lata temu w budynku została wyremontowana generalnie piwnica, na przyszłe lata planowany jest remont klatki schodowej oraz zagospodarowanie wykupionego gruntu przed budynkiem.

Mieszkanie składa się z:
01. Korytarz 3,9 m²
02. Salon 20,3 m²
03. Sypialnia 18,7 m²
04. Kuchnia 8,2 m²
05. Łazienka 4,4 m²

LOKALIZACJA:
Budynek znajduje się na dolnym Wrzeszczu w Gdańsku, w sąsiedztwie wielu usług i zieleni. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest bliska odległość do centrum Wrzeszcza (usługi, kawiarnie, restauracje oraz centra handlowe), dogodny dojazd na Politechnikę Gdańską, Gdański Uniwersytet Medyczny, do Śródmieścia. Oferta przeznaczona jest dla osób pragnących mieszkać blisko miejskiego życia z łatwym i dojazdem bez stania w korkach, a jednocześnie ceniących spokój i ciszę.

KOMUNIKACJA:
Autobus 300 m
Dworzec PKP 1,5km
Tramwaj 400m

USŁUGI:
Biedronka 600 m
Apteka 100 m
Sklep spożywczy 100 m
Galeria Bałtycka 1,5km
Galeria Metropolia 1,5km

Ośrodki akademickie:
Gdańsk Uniwersytet Medyczny – 2,8km
Politechnika Gdańska- 2,1 km
Uniwersytet Gdański – 4,5 km

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl