LOKALIZACJA;

Mieszkanie znajduje się w samym sercu Wrzeszcza. Doskonała lokalizacja dla ludzi potrzebujących wszytko mieć “pod ręką”. Okolica z pełną infrastrukturą. W pobliżu sklepy, galerie handlowe, szkoła, przedszkole, SKM, PKM, przystanki autobusowe i tramwajowe. Klimatyczne kamienice stojące wzdłuż ulicy Kościuszki oraz doskonałe połączenia komunikacyjne z całym Trójmiastem sprawiają, że okolica ta jest pożądanym miejscem do życia. W okolicy pełne zaplecze usługowo-handlowe, placówki edukacyjne i tereny rekreacyjne.

BUDYNEK;

Kamienica z 1940 w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie. Wyremontowana, duża klatka schodowa, zabezpieczona domofonem. Wyjście z klatki od strony podwórka, oddanego do dyspozycji mieszkańców, otoczonego ogrodami, gdzie znajdują się miejsca postojowe. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

MIESZKANIE;

Rozkładowe mieszkanie o pow. 57.70 m2, znajduje sie na 3 piętrze, bez skosów. Dwustronne płn i płd. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. . Ogrzewanie gazowe. Mieszkanie w dobrym stanie.. Idealne zarówno dla rodziny jak i pod inwestycje.

Opłaty czynszowe: to około 361 zł.
Mieszkania posiada piwnice.

ATUTY;
– lokalizacja
– komunikacja
– niski czynsz

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl