Szukasz charakterystycznej nieruchomości położonej w sercu Wrzeszcza, która zapewni ci spokój z wygodą komunikacyjną? Lub szukasz mieszkania które pozwoli ci otworzyć własny gabinet i nie stać w długich korkach wracając do domu? A może uwielbiasz starszą architekturę i zawsze marzyłeś o pięknej i zadbanej kamiennicy w centrum miasta?

LOKALIZACJA;
Mieszkanie znajduje się w centrum Wrzeszcza. Wokół rozwinięta infrastruktura.
– 700m do galerii Metropolia i Wrzeszcz PKP;
– 800m do galerii Bałtyckiej;
– 1100m do Politechnika Gdańska ;
– 3100m do Uniwersytet Gdański;
– 260m do parku;
– 100m do policji;
Również znajdzie się wiele atrakcji którymi posiada Wrzeszcz.

KOMUNIKACJA;
Lokalizacja zapewni ci wyjątkowy dojazd do każdej dzielnicy gdańska jak również i innych miast, ze względu na dworzec PKP, pętle autobusową i drogi tramwajowe obok. Ta nieruchomość jest położna w cichym, spokojnym i zielonym osiedlu dzielnicy.

BUDYNEK;
Kamienica z lat 1910, po kapitalnym remoncie. Duży teren ogrodzony z bramą wjazdową i obszernym dziedzińcem. Dużo miejsc parkingowych.

MIESZKANIE;
Znajduje się na parterze, okna wychodzą na trzy strony świata, składa sie z 4 pokoi, posiada balkon zabudowany i prywatny ogródek. Również widna kuchnia, łazienka i garderoba.
Mieszkanie 5 lat temu przeszło generalny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, drzwi i futryny. Odnowiono ściany i sufity. Wysokość sufitu na 3 m – obniżony z 3,5m. Wymieniona instalacja elektryczna, ogrzewania, wodna i kanalizacyjna. W każdym pomieszczeniu znajdują się po dwa wysokie okna. Okna nowe plastykowe.

Woda i ogrzewanie z miasta.

Mieszkanie nadaje sie na 3 sposoby: do zamieszkania prywatnie, do zamieszkania z możliwością aranżacji własnego gabinetu z oddzielnym wejściem i również pod biuro.

Do mieszkania przynależy duża piwnica i możliwość parkowania dowolnej liczby samochodów na ogrodzonym terenie budynku(2 piloty).

ATUTY;
– LOKALIZACJA- Wrzeszcz
– duży metraż z potencjałem
– WYJĄTKOWA komunikacja
– Możliwości przystosowania mieszkania pod różne potrzeby.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl