Chcesz kupić mieszkanie pod inwestycję? Potrafisz wykorzystać potencjał drzemiący w tej lokalizacji? To mieszkanie jest idealne dla ciebie.

LOKALIZACJA
Centrum Starego Miasta. Z okien mieszkania widać Wielką Zbrojownię oraz tętniące życiem kawiarnie i restauracje. Tutaj sezon trwa cały rok. A turyści mogą liczyć na bogaty wahlarz rozrywek kulturalnych i społecznych. W pobliżu znajduje się nowo wybudowany kompleks Galerii FORUM oraz nowe inwestycje biznesowe i kulturalne.
– 30m Akademia Sztuk Pięknych;
– 150m Bazylika Mariacka;
– 180m Złota Brama;
– 180m Teatr Wybrzeże;
– 300m Długi Targ;
– 350m Fontanna Neptuna;
– 400m Galeria Handlowa;
– 500m Dworzec Gdańsk Główny;
– 650m Żuraw;
-1,5km Europejskie Centrum Solidarności;
-1,3km Muzeum II Wojny Światowej;

BUDYNEK;
Niska kamienica, trzypiętrowa. Budynek ocieplony. Teren ogrodzony z dużym i bogatym w zieleń dziedzińcem. Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe. Wjazd przez bramę na pilota. Wymienionno domofon i drzwi wejściowe do klatki schodowej. Na parterze znajdują się lokale usługowe i restauracje.

MIESZKANIE;
Położone na pierwszym piętrze, pow. 47 m2, dwustronne. Składa się z dużego salonu i drugiego pokoju z oknami wychodzącymi od strony ul. Piwnej (strona południowo-zachodnia). Oddzielna, jasna kuchnia i łazienka z wc znajdują się od strony dziedzińca (strona północno-wschodnia). Wskład mieszkania wchodzi również przestrzenny przedpokój. Sufit znajduje się na wysokości 3,25 m.
Ogrzewanie miejskie. Ciepła woda z boilera. W lokalu znajduje się instalacja gazowa.

Mieszkanie do remontu. Właściciel wymienił okna od strony ul. Piwnej zgodnie z zaleceniami miasta i zainstalował nowy boiler elektryczny.

ATUTY
– lokalizacja;
– ciekawy rozkład;
– wszystkie pomieszczenia są bardzo jasne. Przez duże okna wpada sporo światła;
– duża powierzchnia kuchni z dwoma oknami. Tutaj stoi ciekawy kredens;
– jasna łazienka z oknem. Tutaj stoi ciekawa wanna żeliwna.

Mieszkanie godne polecenia. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl