LOKALIZACJA;
Mieszkanie jest zlokalizowane na Przymorzu, przy ul. Bydgoskiej. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Doskonały dojazd w każdą część trójmiasta. Niewątpliwym atutem jest usytuowanie bloku wśród zieleni. Przed budynkiem znajduje się duży parking. Osiedle otoczone jest domkami jednorodzinnymi. Dzięki czemu z okna mammy ciekawy widok a do okoła jest cicho i spokojnie.
– 300m do Rynku “Zielonego”, zespołu handlowego i Marketu Biedronka;
– 550m do Galerii Przymorze;
– 450m do przystanku tramwajowego i autobusowego;
– 1km do Stacji SKM i Dworca Oliwa;
– 1,5km do Parku Oliwskiego;
– 1,5km do Parku Reagana;
– 2km do plaży Jelistkowo;

BUDYNEK;
Budynek z 1973 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie elewacji, dachu i klatki schodowej. NOWA WINDA, Wejście do mieszkania przez zamknięty przestrzenny hol.

MIESZKANIE;
Położone na piątym piętrze, o pow.52,80 m2, dwustronne, bardzo ładnie urządzone, KLIMATYCZNE I PRZESTRZENNE. Po generalnym remoncie.
W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania bez wkładu finansowego
Składa się:
– z pokoju dziennego z wyjściem na balkon,skąd rozprzestrzenia się piękny widoki na zieleń,
– sypialni ze stałą zabudową,
– gabinetu,
– widnej kuchni,
oraz łazienki i przedpokoju.

Ściany malowane, na podłogach odnowiony parkiet w bardzo dobrym stanie.
Z okien rozpościera się ładny widok na okolicę.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka na piętrze przy mieszkaniu.
Czynsz średnio 430 zł.

ATUTY;
– bogate wyposażenie mieszkania;
– lokalizacja;
– komunikacja;
– plaża;
– przyroda.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl