DO ZAMIESZKANIA , JAK I NA INWESTYCJĘ

LOKALIZACJA;
Kapitalnie zlokalizowana na pograniczu Gdańskiego Jelitkowa i Żabianki, BLISKO do Sopotu i plaży. Miejsce to jest bardzo kameralne i malownicze. W okolicy są liczne ścieżki piesze i rowerowe, parki z placami zabaw..
Żabianka-Jelitkowo jest to dzielnicą Gdańska położoną blisko plaży, prestiżowe miejsce dla turystów i osób wynajmujących, co nadaje wyjątkowość tej oferty. Nowy właściciel będzie cieszył się niewątpliwie bliskością turystycznych atrakcji miasta Gdańska i plaży w Jelitkowie.
Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Trójmiasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe , tramwajowe (3 min. pieszo) oraz SKM Żabianka (10 min) oraz pełna infrastruktura ( szkoły, przedszkola, sklepy, poczta, banki, przychodnie. Dzielnice należące do prestiżowych lokalizacji nadając wyjątkowości tej oferty.
BUDYNEK;
Czteropiętrowy blok mieszkalny z odnowioną elewacją z 1972 roku.
Przeprowadzone remonty: wymiana okien , wymiana drzwi wejściowych do klatki schodowej, wymiana domofonu, remont klatki schodowej, remont elewacji, remont dachu. Wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe.

MIESZKANIE;
Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, 3 pokojowe, o pow. 52,60 m2, dwustronne, doskonale nasłonecznione ( płn-wsch i płd-zach).
Składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki i oddzielnego wc oraz przestrzennego przedpokoju. Z salonu wyjście na słoneczną loggię
Mieszkanie z dużym potencjałem i możliwościami.
Do mieszkania przynależy piwnica 3,52 m2
Czynsz ok 480 zł miesięcznie.

ATUTY;
– blisko MORZA I UCZELNI
– pełna infrastruktura
– rewelacyjnie SKOMUNIKOWANE
– dobra inwestycja

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl