Szukasz dużego OPEN SPACE, dającego możliwości adaptacyjne ? Potrzebujesz dużej powierzchni usługowej lub biurowej ? Ten lokal jest właśnie dla Ciebie.

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się przy ul. Al. Zwycięstwa 35. W centrum Gdańska. Przy głównym trakcie komunikacyjnym. Łącząc dzielnice Wrzeszcz i Śródmieście.

BUDYNEK
Kamienica, 3-kondygnacyjna, mieszkalna wielorodzinna, w której prowadzone są usługi. Została wyremontowana. Wymieniono elewację i dach. Wygląd w pełni reprezentatywny. Przed budynkiem jak i z tyłu dużo miejsc parkingowych.

LOKAL USŁUGOWY
Zlokalizowany na parterze budynku. Widoczny z drogi. Do pomieszczeń lokalu prowadzą dwa wejścia. Jedno główne od strony al. Zwycięstwa i drugie od dziedzińca. Do głównego wejścia prowadzą schody o szerokości 2,2m w ilości 13 stopni. Różnica poziomów pomiędzy chodnikiem a wejściem do lokalu wynosi 1,4m. Wejście jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Drugie wejście od dziedzińca jest przystosowane pod dostawy towarów.

Duże pomieszczenia, z dużą ilością okien. Kilka pionów. Wejście do piwnicy 45m2, schodami bezpośrednio z lokalu.
Wysokość pomieszczeń 3,11m. Wykonano sufit podwieszany na wysokości 2,84m.

Plan lokalu znajduje się w galerii zdjęć.

CENA
Oferowana cena jest kwotą netto. Sprzedający wystawia fakturę VAT.

ATUTY
– lokalizacja;
– duże możliwości adaptacyjne;
– wygląd budynku;
– możliwość OPEN SPACE;
– 3 oddzielne wejścia;

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl