LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w dzielnicy Pruszcza Gdańskiego – Radunicy. Jest to niewielka osada, posiadająca dostęp do całej infrastruktury; sklepy, szkoły, przedszkola, itd. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy marzą o życiu w ciszy, spokoju i w obcowaniu z przyrodą.
Bliskość miast Gdańska i Pruszcza Gd. daje możliwości zawodowe i rozrywkowe.
Pod względem komunikacyjnym jest to jedno z lepiej położonych miejsc: bliskość drogi nr 91 Gdańsk – Tczew – Grudziądz, a przede wszystkim obwodnicy południowej Gdańska poprzez Węzeł Lipce zapewnia świetną “bazę wypadową” nie tylko w różne części Trójmiasta, ale całej Polski min. Toruń, Łódź, Warszawa, Kraków, Wrocław itd.
Komunikacja- autobus, blisko przystanek

OPIS:
Działka o pow. 2400 m2, ogrodzona siatką. Doskonale nasłonecznienia, zabudowana budynkiem gospodarczym. Obsadzona kwiatami, krzewami ( tuje, magnolia) i drzewami owocowymi ( wieloletni orzech włoski, jabłoń- antonówka) oraz innymi drzewami.
Możliwość doskonałego zagospodarowania terenu ze względu na swój kształt. Działka jest bardzo urokliwa w swej roślinności i położeniu.
Mamy tu ciszę i spokój, mało zabudowań.
Uzbrojona; prąd, siła, woda.
Dojazd drogą asfaltową ul. Podmiejska, ostatni odcinek: ul. Kasztanowa – płyty betonowe i 10 utwardzona.

ATUTY;
– bliskość dużych miast
– dobra komunikacja
– zadrzewiona
– okolica mało zabudowana

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl