LOKALIZACJA;
Działka znajduje się we wsi Gołębiewo Wielkie, położonej w północnej Polsce w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie przy drodze wojewódzkiej nr 222 oraz oraz w niedalekiej odległości od węzłów Autostrady A1 (Rusocin, Stanisławie).
Jest to niewielka osada, posiadająca dostęp do całej infrastruktury; sklepy, szkoły, przedszkola, itd. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy marzą o życiu w ciszy, spokoju i w obcowaniu z przyrodą.
Bliskość miast Gdańska i Pruszcza Gd. daje możliwości zawodowe i rozrywkowe.
Atrakcją turystyczną tego miejsca jest Rezerwat Przyrody Dolina Kłodawy oraz Jeziora Bronisława, Godziszewskie i Damaszka.
Dobry i szybki dojazd do Gdańska. Komunikacja autobusowa.

OPIS;
Działka budowlana, z pozwoleniem na budowę i z dziennikiem budowy ,o pow. 3001 m2, płaska, prostokątna. Położona przy drodze gminnej.
Uzbrojona prąd, woda, możliwość wybudowania biologicznej oczyszczalni ścieków.
Działka znajduje się w obrębie 0006.
Możliwość jest również wybudowania dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego podpiwniczonego, o max wysokości do 9 m, dach dwuspadowy o kącie 30-45 st.
Wskaźnik powierzchni biologicznej czynnej wynosi min.30 %
Po wybudowaniu domu możliwość podziału działki.

ATUTY;
– działka uzbrojona
– położona przy drodze gminnej
– możliwość wybudowania biologicznej oczyszczalni ścieków
– otoczenie domków jednorodzinnych
– bliskość drogi wojewódzkiej nr. 222 oraz węzłów Autostrady A1 (Rusocin, Stanisławie)
– dostęp do infrastruktury; sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia itp.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl