Myślisz o budowie domu ? Chciałbyś otrzymać zwrot swojej inwestycji ? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.

LOKALIZACJA
Przedmiotowa działka mieści się w miejscowości Częstocin, przy ulicy Błękitnej. Znajduje się 4,5 km od miasta Przywidz. Prowadzi do niej asfaltowa droga wokół której malują się piękne krajobrazy. Jadąc nią mijamy liczne wzgórza, tereny zalesione, polany i stadninę koni. Cała podróż zajmuje 5 minut. W jej bezpośrednim sąsiedztwie zajduje się prywatna i robiąca wrażenie, nowoczesna rezydencja.
– 2 km do jeziora Połęczyńskiego;
– 3,5 km do stok narciarski Trzepowo;

DZIAŁKA
Leży bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Posiada bardzo ciekawe i niespotykane ukształtowanie terenu. Pozwala to na stworzenie rezydencji lub osiedla domów jednorodzinnych w enklawie cenionych walorów przyrodniczych. Bezpośrednio w środkowej części działki znajduje się naturalny staw o powierzchni 1200 m2.

MEDIA
– Woda i prąd znajdują się w drodze.
– Kanalizacja zakłada przydomową oczyszczalnię ścieków.

ATUTY
– możliwość podziału;
– widok na las i staw wodny;
– ukształotwanie terenu;
– bliskość przyrody;
– bliskość regionalnych atrakcji;
– bliskość dużej miejscowości;

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl