LOKALIZACJA;
Dom położony w Nowym Dworze Gd. na spokojnej, cichej, otoczonej przyrodą ulicy Kanałowej. Bardzo dobra komunikacja z innymi miastami np. Gdańsk, Elbląg itd.
PRACUJ w większym mieście, a ODPOCZYWAJ w mniejszym ze względu na spokój, ciszę oraz bezpieczeństwo.
Nowy Dwór Gd., niewielkie miasteczko położone bardzo blisko Mierzei Wiślanej, super dojazd do plaży.

BUDYNEK;
– zrealizowany w zabudowie bliźniaczej
– dwupiętrowy z garażem na poziomie zero
– na poziomie garażu hol , łazienka i kotłownia gazowa
– pierwsze piętro duży salon, duża kuchnia w formie aneksu z wyjściem na taras ,oraz WC
– drugie piętro , dwa pokoje z salonami łazienkowymi ( w fazie do wykończenia)
– dom ogrzewany gazem ,piec dwufunkcyjny

ATUTY;
– szybki dojazd do Gdańska S 7 20 min.
– cicha spokojna ulica
– właściciel zadbał o solidne wykończenie budowy (ciepły mur czterowarstwowy” pustak, wełna , suporex, styropian”
– każdy szczegół wykonany z należytą dokładnością

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl