LOKALIZACJA:
Miastko znajduje się w woj. pomorskim leży na Pojezierzu Bytowskim, nad rzeką Studnicą (będącą lewym dopływem Wieprzy). Małe miasteczko otoczone piękną PRZYRODĄ, DOOKOŁA LASY I JEZIORO Lednik.
CHCESZ ZAMIESZKAĆ w cudownym, spokojnym miejscu, to właśnie je znalazłeś.
Bardzo dobra komunikacja i niedaleko do większych miast, takich jak Koszalin, Bytów, Szczecin, Gdańsk.

BUDYNEK;
Budynek z przybudówką , klimatyczny , z cegły, o pow.150 m2 i budynkiem gospodarczym położony jest na działce 1078 m2, zagospodarowaną roślinnością, położoną przy lesie. Posesja ogrodzona. Jest to cudowne miejsce, gdzie czas się zatrzymuje i życie staje się szczęśliwsze.

ATUTY;
– ŻYCIE Z NATURĄ
– DUŻE możliwości aranżacyjne budynku i działki
– bliskość większych miast
– dobra komunikacja

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl