Przedmiotowa oferta dotyczy nieruchomości składającej się z domu wolnostojącego, otoczonym pięknym ogrodem i strefą wypoczynku z oddzielnym garażem

LOKALIZACJA;
Dom znajduje się w rozwijającej się miejscowości położonej w bezpośredniej bliskości Trójmiasta, koło Pruszcza Gdańskiego. Powstałe osiedle domków jednorodzinnych budzi zainteresowanie wśród poszukujących, tak wspaniałego miejsca do życia pod względem lokalizacji i dostępnych w pobliżu usług. Dojazd do centrum Gdańska zajmuje 15 minut. Miejscowość posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę, przedszkole, szkołę podstawową i gimnazjum. Bardzo dobra lokalizacja – do Obwodnicy Trójmiasta jedynie 3 km (węzeł Rusocin), do Centrum Pruszcza tylko 5 km.

DOM;
NOWOCZESNY, OTWARTY PRZESTRZENNIE, FUNKCJONALNY i starannie zaprojektowany. Stanowi idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i racjonalnego wykorzystania powierzchni.
Składa się z;
PARTER;
– otwarty, przestronny salon z kominkiem wychodzący na SŁONECZNY TARAS otoczony ogrodem, w którym znajduje się sauna wraz z siłownią , szklarnia oraz PRZYTULNE zadaszone miejsce do grillowania i rodzinnych spotkań.
– sypialnia wraz z garderobą
– otwarta kuchnia
– salon kąpielowy
– dwie kotłownie

PIĘTRO;
– DUŻY salon z kominkiem i z dwoma balkonami
– sypialnia z garderobą
– przestronna kuchnia
– Klimatyczny salon kąpielowy
– gabinet ze stałą zabudową wychodzący na wspólny balkon wraz z salonem

Poziomy posiadają NIEZALEŻNE WEJŚCIA, dzięki czemu dom może służyć jako wielopokoleniowy.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– NOWOCZESNY, atrakcyjny i słoneczny
– życie na Łonie NATURY
– dużo miejsc postojowych i garaż
– ZADBANY i zagospodarowany OGRÓD
– sucha SAUNA
– KILKA sektorów wypoczynku w ogrodzie
– rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa
– cicha i spokojna okolica

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl