Cenisz swoją prywatność ? Chciałbyś zamieszkać w energooszczędnym domu, wykonanym z solidnych materiałów ? Oczekujesz dobrego połączenia z centrum miasta i szybkiej komunikacji ? Zależy ci na bliskości do szkoły lub przedszkola ? Ta nieruchomość spełnia wszystkie parametry poszukiwania.

LOKALIZACJA;
Nieruchomość znajduje się w świetnie rozwiniętej dzielnicy Gdańsk – Kiełpinek. Leży na granicy Matemblewa, Moreny i Jasienia w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
– 500 m do Stacji PKM Kiełpinek – stąd dojedziemy bezpośrednio do Lotniska(5min.), Oliwy(8min.), Wrzeszcza(10min.), Gdańska Głównego(20min.) i Centrum Gdyni(30min.);
– 700 m do Centrum Handlowego;
– 350 m do sklepy osiedlowe i bankomat;
– 230 m do pizzeria;
– 750 m do przedszkole i żłobek;
– 950 m do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego;
– 1,5 km do szkoły podstawowej;
– 1,5 km do stadniny koni;
– 1,5 km do jeziora Jasień.

BUDYNEK
Dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Wybudowany w 2003 roku przez znanego dewelopera “Górski”. Jest budynkiem wolnostojącym na osiedlu zrealizowanym w ramach rozbudowy miasta Gdańsk-Kiełpinek. Konstrukcja budynku jest murowana, całkowicie podpiwniczona.
– ściany zewnętrzne trójwarstwowe murowane z bloczków gazobetu, pokrytych styropianem, cegłą pełną ceramiczną i elewacją;
– ściany wewnętrzne z bloczków gazobetonu;
– stropy ogniotrwałe, gęstożebrowe “Akermana” o gr. 28 cm;
– konstrukcja dachu drewniana krokwiowo-jętkowa, oparta na wieńcu, płatwie stalowe;
– dach docieplony;
– pokrycie dachu dachówka ceramiczna;
– elewacja nakrapiana cementowo-wapienna szlachetna;
– podmurówki i cokoły pokryte licowanymi płytkami ceramicznymi;
– balustrady stalowe.

DZIAŁKA
o powierzchni 505 m2, w pełni uzbrojona (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Zagospodarowana z dbałością. Znajdują się na niej drzewa, krzewy i liczne kwiaty. Do pielęgnacji ogordu i oczyszczania z liści służy specjalny odkurzacz. Z tyłu budynku znajduje się szklana altana do uprawy warzyw. Wszystkie ścieżki wypolbrukowane. Brama i płot, kute ze zdobieniami. Podświetlona wraz z budynkiem.

DOM
Posiada powierzchnię 304,69 m2. Położony na osiedlu zamkniętym, rezydencjalnym. Przechodząc przez bramkę widzimy dużo, przemyślanie rozplanowanej zieleni. Wejście do domu prowadzi przez przestronny przedsionek, w którym możemy witać wszystkich gości.

Część mieszkalna składa się z:
– dużego i słonecznego salonu wyposażonego w kominek. Salon został połączony z otwartą, jasną, przestronną i nowoczesną kuchnią oraz dużym tarasem. Ciekawym i nie spotykanym rozwiązaniem jest okienna część salonu w formie zbliżonej do wykuszu z niskim parapetem. Dzięki czemu wpada do niego jeszcze więcej słońca.
– 4 sypialni z czego trzy znajdują się na 1 piętrze a czwarta na użytkowym poddaszu z ogromnym oknem. Na wszystkie piętra prowadzą bukowe, drewniane schody.
– 2 łazienek z czego pierwsza na parterze z prysznicem i wc a druga duża na 1 piętrze z wanną i wc.

Podłogi wyłożone mocnymi panelami, ściągniętymi bezpośrednio ze Szwecji. Panele jasne, mają strukturę drzewa bukowego.

Część niemieszkalna, wyposażona w otwory okienne znajduje się w piwnicy. Składa się z:
– warsztatu, który pierwotnie miał być dodatkową łazienką;
– pomieszczenia gospodarczego / pralni, które pierwotnie miało być dodatkowym pokojem;
– dużego holu z którego wejdziemy do garażu połączonego z pomieszczeniem kotłowni.

INSTALACJE
Budynek jest podłączony do miejskiej sieci wodnej, gazowej i kanalizacyjnej. Ciepła woda i ogrzewanie zasilane jest z własnej instalacji centralnego ogrzewania- nowym piecem, kondensacyjnym gazowym. Zarówno instalacja wodna jak i grzewcza wykoanna w oparciu o izolowane rury miedziane.

OPŁATY
Dom jest energooszczędny o czym świadczą opłat. W skład, których wliczone jest zużycie: wody, ścieków, gazu i prądu. Opłaty liczone dla 2 osób, średnio w skali roku wynoszą 550 zł/mc.

ATUTY
– odnowiona elewacja zewnętrzna budynku;
– odnowione i odmalowane ściany wewnętrzne;
– nowy kominek;
– nowa kuchnia wraz z wymienionym sprzętem AGD;
– wysoka jakość zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych;
– idealny stan podłóg;
– wyposażenie;
– gustownie zagospodarowana działka;
– brak dodatkowych kosztów, gotowy do wprowadzenia.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl