LOKALIZACJA;
Dom znajduje się na Suchaninie, na osiedlu domów z duszą, zatopionych w ogrodach o bujnej zieleni, gdzie panuje cisza i spokój.
Bardzo blisko do centrum Wrzeszcza, bardzo dobra komunikacja z innymi dzielnicami Trójmiasta. W niedalekiej odległości Akademia Medyczna i Politechnika Gdańska.

BUDYNEK;
Bliźniak, wybudowany w 1980 roku, w dobrym stanie. Bardzo ładna, zagospodarowana i zadbana posesja wspólna, na której znajduje się garaż o pow.18 m2 należący do mieszkania. Teren ogrodzony, wjazd przez bramę. W budynku znajduje się piwnica o pow. 14,5m2

DOM;
Dwupoziomowe, o pow.114,90 m2, dwustronne, słoneczne i przestrzenne. Oddzielne, duże i ustawne pokoje. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale i możliwościach aranżacyjnych.
Oddzielne własne wejście przez klimatyczną furtkę z posesją, na której można stworzyć intymne miejsce do odpoczynku.
Ogrzewanie gazowe, woda podgrzewana Junkersem, bezczynszowe.

Składa się z ;
PARTER
– salonu z oknem panoramicznym z widokiem podwórkową posesję
– oddzielnej widnej kuchni
– dużej łazienki
– korytarz
PIĘTRO
– 3 duże, oddzielne i słoneczne pokoje wychodzące na balkon, skąd rozprzestrzenia się przepiękny widok na sąsiadujące ogródki
– przestrzenny korytarz z balkonem
– klatka schodowa

ATUTY;
– własność i niezależność
– rewelacyjna lokalizacja
– komunikacja
– dobra cena
– własne podwórko
– klimat otoczenia
– mieszkanie o dużych możliwościach

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
* Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
* Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzasz, iż zostałeś poinformowany o tym, iż będziesz posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest biuro nieruchomości PLUS TRÓJMIASTO z siedzibą w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 19/1. Dane przetwarzane są dobrowolnie a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu prezentacji nieruchomosci oraz udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania i zgłoszenia. Informujemy o przysługujacym Państwu prawie dostępu do treści danych i prawie ich poprawienia.
Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie www.plustrojmiasto.pl